Evinize veya ofisinize ikinci el halı ya da kilim alırken halının az kullanılmış olmasına, özellikle yün halı olmasına dikkat etmeniz sağlığınız açısından oldukça önem taşımaktadır. 2. el halı kilim alanlar Ankara İtfaiye meydanında oldukça sık karşılaşacağınız firmalardır. O firmalar arasında yer alan firmamız yıllardır bu işi yapmaktadır. Özellikle yıpranmamış, eskimemiş, kaliteli ve uzun ömürlü halıları daha çok tercih etmekteyiz. Dolayısıyla müşterilerimize de işlevini yitmeyen, ikinci el olsa bile kaliteli olan halı ve kilimleri sunma gayreti içindeyiz.

2. el halı kilim alanlar Ankara ili dâhilinde genellikle öğrencilere hizmet vermektedir. Öğrencilerin yoğun olarak Ankara’ya geldiği Ağustos ve Eylül ayları genellikle en fazla işini yapıldığı zamanlardır. Bunun yanında yeni evli çiftler de bazı halılarını ikinci el eşya dükkânlarından seçebilmektedir. Kimi de fazla para ödememek için az kullanılmış ama kaliteli olan halı ve kilimleri almak, halılarının tamamını ikinci el eşya dükkânlarından seçmek için bu şirketlere uğrayabilmektedir. Yıllardır bu işi yapan firmamızın önceliği kesinlikle kaliteden ödün vermemektir. Elbette satış yapmak bizim için önemlidir. Ama bu satışı müşteriyi de memnun ederek yapmak daha çok önem kazanmaktadır. Çünkü müşteri aldığı üründen ve ürünün kalitesinden memnun olduğu ölçüde bizim firmamızın da imajı oluşacak ve yıllarca bu alanda faaliyet gösteren firmamız sorumluluklarını bilerek daha keyifli işler yapacaktır.

Hem yeni evli çiftleri, hem öğrencileri, hem de evli olup ikinci el eşyalardan seçmek isteyen kişileri memnun etmek için çaba sarf eden firmamız aynı zamanda sizin teslim etmek istediğiniz ikinci el halı veya kilimlerinizi de teslim almaktadır. Bunun için sadece bizi telefonla aramanız yeterli olacaktır. Evinize gelerek halı veya kilimlerinizi evinizden teslim alırız ve anlaştığımız miktarda bedeli size nakit olarak öderiz. Dolayısıyla siz eşyalarınızı elden çıkarmış, biz de verdiğiniz eşyaları ihtiyacı olanlara iletmiş oluruz.

2. el halı kilim alanlar Ankara ili dâhilinde değerlendirildiğinde firmamızın bu işi yaparken oldukça titiz çalıştığına vurgu yapmak isteriz. Güveninizi kazanmak bizim için önemlidir.